Kąpiele lecznicze

ceny ważne do 20.12.2018

 zabieg czas
(minuty)

cena
badanie
lekarskie
 Kąpiel w zawiesinie borowinowej 15 22 wymagane 
 Kąpiel kwasowęglowa 15 22 wymagane 
 Kąpiel piwna 20 45  

Kąpiel w zawiesinie borowinowej

Zawarta w kąpieli borowina działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo oraz regenerująco. Kąpiel stosowana może być w wybranych schorzeniach reumatycznych, neurologicznych i w stanach pourazowych narządu ruchu. Wskazaniem do kąpieli może być choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, dyskopatia, stany pourazowe stawów i mięśni, przeciążenie i intensywny wysiłek fizyczny, nerwobóle, ogólne wyczerpanie organizmu.

 

Kąpiel kwasowęglowa

Jest to kąpiel uzyskiwana poprzez zmieszanie ciepłej wody z wodą z saturatora, nasyconą dwutlenkiem węgla. Kąpiel kwasowęglowa wpływa na poprawę krążenia poprzez rozszerzenie naczyń włosowatych, obniża ciśnienie tętnicze i zwiększa wentylację płuc. Zwiększa zawartość tlenu we krwi, co powoduje lepsze ukrwienie tkanek. Działa uspakajająco oraz relaksująco na organizm.

 

Kąpiel piwna

Jest to całkowicie naturalna kąpiel na bazie aktywnych substancji mikrobiologicznych zawartych w drożdżach, chmielu, słodzie i wodzie. Pobudza krążenie krwi, spowalnia procesy starzenia się organizmu, odmładza i oczyszcza skórę nadając jej delikatny bursztynowy koloryt. Kąpiel piwna wpływa kojąco na układ nerwowy, a więc stanowi doskonałą formę relaksu i odprężenia.

AddThis Social Bookmark Button